«مِنْهَا خَلَقْنَاكُمْ وَفِيهَا نُعِيدُكُمْ وَمِنْهَا نُخْرِجُكُمْإِنَّ أَکْرَمَکُمْ عِنْدَ اللَّهِ أَتْقَاکُمْ (الحجرات۱۳)»


همانا گرامی ترین شما در نزد خدا با تقواترین شماست.

محمدرضا رفیعی : کوچک ترین شهید دفاع مقدس

جی سبک – محمد رضا رفیعی ۹ ساله خردسال ترین رزمنده دفاع مقدس بود که خبر شهادتش را اینگونه اعلام کردند: محمد رضا رفیعی ۹ ساله با زبان روزه به شهادت رسید.

در حالی که همه خبرگزاری ها در طول سالیان متمادی از کوچک ترین شهید دفاع مقدس به نام محمد رضا رفیعی با ۹ سال سن نام می بردند؛ شنیده ها حاکی از این است که این شهید دفاع مقدس اصلا به شهادت نرسیده و با حفظ جایگاه کوچکترین رزمنده دوران دفاع مقدس هم اکنون زنده و مشغول فعالیت است.

نام محمد رضا رفیعی به عنوان کوچک ترین شهید دفاع مقدس در تاریخ ماندگار شده بود که این شهید بعد از مدتها از زنده بودن خود خبر داده است.

تصویر زیر محمد رضا رفیعی را نشان می دهد که در کنار نرگس آبیار کارگردان فیلم شیار ۱۴۳ عکس گرفته است و دیگر تصاویرش نیز از زنده بودن و فعال بودن کوچکترین رزمنده دفاع مقدس حمایت دارد.

منبع: شهدای ایران

محمدرضا رفیعی : کوچک ترین شهید دفاع مقدس

کوچک ترین شهید دفاع مقدسبسم الله الرحمن الرحیم ، سرهندی هستم مدیر سایت جنبش مردمی احیای سبک زندگی اسلامی ، هدف ما از گردآوری این سایت الگو گیری از بزرگان اسلام و ترویج زندگی سالم است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *