چرا ظالم ها سالم ترند؟

جی سبک ، بسم الله الرحمن الرحیم ، چرا بعضی از آدم ها با کوچکترین گناهی در همین دنیا مجازات میشوند، اما یک سری هر گناهی بخواهند انجام می دهند ، پس عدالت خدا کجاست؟

آدمها سه دسته اند:

  • عینک
  • ملحفه
  • فرش

عینک

وقتی یک لکه چایی بنشیند روی عینک بلافاصله آن را با دستمال کاغذی پاک میکنید !

ملحفه

وقتی همان لکه روی ملحفه بنشیند می گذاریم سر ماه که با لباسها و ملحفه ها جمع شود و همه را با هم با چنگ میشوییم!

فرش

اما وقتی همان لکه روی فرش بنشیند میگذاریم سر سال با دسته بیل به جانش می افتیم!

سلامتی ستمگر

خدا هم با بنده های مومنش مثل عینک رفتار می کند. بنده های پاک و زلال که جایشان روی چشم است تا خطا کردند بلافاصله حالشان را می گیرد(البته در دنیا و خفیف)، دیگران را به موقعش تنبیه میکند آن هم با چنگ، و آن گردن کلفت هایش را میگذارد تا چرک هاشان جمع شود.

خداوند در قرآن کریم می فرماید: (وَ لا یَحْسَبَنَّ الَّذِینَ کَفَرُوا أَنَّما نُمْلِی لَهُمْ خَیْرٌ لِأَنْفُسِهِمْ) (إِنَّما نُمْلِی لَهُمْ لِیَزْدادُوا إِثْماً) (وَ لَهُمْ عَذابٌ مُهِینٌ) «گمان نکنند آنهایى که کافر شدند، مهلتى که به ایشان مى‏دهیم براى آنها خوب است». «بلکه مهلت مى‏دهیم تا به گناه و طغیان خود بیفزایند» (وَ لَهُمْ عَذابٌ مُهِینٌ)
۳ بار پسندیده شد.

فرشاد سرهندی

بسم الله الرحمن الرحیم ، سرهندی هستم مدیر سایت جنبش مردمی احیای سبک زندگی اسلامی ، هدف ما از گردآوری این سایت الگو گیری از بزرگان اسلام و ترویج زندگی سالم است.

سایر پست ها - وب سایت

دنبال کنید
توييترفيسبوکلينکد اينکلوبGoogle Plusفيس نماتلگراماينستاگرامآپاراتفيليمو

چرا ظالم ها سالم ترند؟

| بیداری اندیشه |

شما میتوانید از علائم یاهو « :) :( :D » برای ساخت شکلک استفاده نمایید.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>