هَلْ مِنْ خَالِقٍ غَیْرُ اللَّهِ (فاطر/٣)

آیا آفریننده ای غیر از خدا هم هست ؟

وجود سم “گلایفوسیت” در واکسن کودکان!

جی سبک – نشریه آمریکایی ضد شرکت مونسانتو نوشت: محصولات دستکاری ژنتیکی شده همواره در آمریکا مورد اعتراض بوده و جنبش‌های اعتراضی زیادی علیه آن صورت گرفته است.

گلایفوسیت

گاهی محصولات غیر دستکاری شده ژنتیک هم از گزند تراریخته‌ها (محصولاتی که کارشناسان با دستکاری روی ژنتیک آنها، محصول دلخواه خود را فراهم می کنند.) در امان نیستند. مواد شیمیایی تراریخته‌ها حتی در بافت حیوانات هم مشاهده شده است و بزرگ‌ترین خطر این مواد شیمیایی که در وعده های صبحانه چون، نان گندم،کرم های قهوه و تخم مرغ های بدون آنتی بیوتیک یافت شده، سرطان زایی آنها است.

علف کش گلایفوسیت، با نام تجاری رانداپ، از گروه شیمیایی اسید فسفونیک برای کنترل و از بین بردن علف های هرز یکساله و چند ساله در باغات و زمین های کشاورزی استفاده می شود و نمک های غیر قابل تبخیر آن در مقابل نور و هوا پایدار است. این ترکیب در خاک توسط میکروارگانیزم ها تجزیه و در صورت تماس با خاک به سرعت خواص خود را از دست می دهد.

%da%af%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%81%d9%88%d8%b3%db%8c%d8%aa

گلایفوسیت در واکسن کودکان

در اوایل سال جاری، ۵ واکسن دوران کودکی، توسط گروهی از موسسه حامی سلامت مردمی آمریکا، به یک آزمایشگاه مستقل فرستاده شد و هر ۵ واکسن تست شده، برای علفکش گلایفوسیت مثبت بودند؛MMR  (واکسن سه گانه)،۲۵ برابر بیشتر از سایر واکسن‌ها دارای سم گلایفوسیت بود.

واکسن سه‌گانه سرخک، اوریون و سرخجه، شاید به عنوان مشکل‌سازترین واکسن، شناخته شده باشد چراکه این واکسن، بچه‌ها را در معرض غلظت بالاتری از سموم بالقوه قرار می‌دهد که به‌طور جدی با سلامتی کودکان مرتبط است و موجب مرگ و میر می‌شود.

سازمان بهداشت جهانی در اوایل سال جاری، گلایفوسیت را یک “سرطان‌ زای بسیار محتمل برای بشر” اعلام کرد که باعث بسیاری از مشکلات مرتبط با سلامتی می‌شود؛ این سم در محصولات کشاورزی دستکاری ژنتیکی شده یافت می‌شود.

وجود گلایفوسیت در واکسن‌های سه‌گانه و واکسن‌های دیگر، به معنای تزریق مستقیم ترکیبات شیمیایی به بدن کودکان است.

مردم آمریکا عمیقا نگران تزریق گلایفوسیت که یک آفت کش شناخته شده است، به طور مستقیم به کودکان خود هستند؛ زیرا ورود سم به بدن از طریق تزریق، یک مسیر بسیار بدتر و کشنده‌تر از ورود سم از راه دهان است؛ وقتی سموم تزریق می‌شود، حتی در دوزهای بسیار کم نیز می‌تواند اثرات عمیقی بر اندام‌ها و سیستم‌های مختلف بدن بگذارد.

گلایفوسیت در واکسن کودکان

image_pdfخروجی PDFimage_printچاپ


سلام، سرهندی هستم مدیر سایت گروه جنبش مردمی سبک زندگی اسلامی ، هدف از این سایت الگو گیری از سبک زندگی ائمه و بزرگان اسلام و ترویج سبک زندگی سالم در بین مردم می باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *