هَلْ مِنْ خَالِقٍ غَیْرُ اللَّهِ (فاطر/٣)

آیا آفریننده ای غیر از خدا هم هست ؟

وابسته کردن مردم جهان به دارو هاي شيميايي و واکسیناسیون

جی سبک – بسم الله الرحمن الرحیم ،شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بعد از اینکه دچار بیماری یا مریضی ساده ای شدید بسرعت به دکتر مراجعه کنید. پاسخ اکثر دکتر ها استفاده از شربت و قرص های شیمیایی می باشد که کاملا برای بدن مضر هستند ، نکته جالب این است که بزرگترین شرکت های سازنده دارویی در اسرائیل و آمریکا هستند و این خود نشان دهنده این است که وقتی کشوری که برای مردم خودش ارزش قائل نیست برای ما داروی سالم می سازد؟ویژگی دارو ها این است که اگر مخصوص سر درد باشد سر را خوب می کند(تسکین می دهد) ولی موجب پوکی استخوان می شود ، سرما را خوب می کند ولی به کبد آسیب میزند! چرا تا شما دوباره از همان شرکت دارو بخرید و اینگونه شرکت غرق در پول می شود!

باید به این نکته هم توجه نمود که اکثر دارو ها مسکن هستن و یعنی «بدن ابراز درد می کند و شما بجای مداوای بدن آن را ساکت می کنید که حرف نزند!» ، در احادیث نیز به مصرف نکردن دارو تاکید شده است از آنجایی که پیامبر عظیم الشان اسلام می فرماید :

ﺗﺎ ﻫﻨﮕﺎﻣﻰ ﻛﻪ ﺑﺪﻧﺖ ﺩﺭﺩ ﺭﺍ ﺗﺤﻤّﻞ ﻣﻰ ﻛﻨﺪ، ﺍﺯ ﺩﺍﺭﻭ استفاده نکن ﻭ زمانی ﻛﻪ ﺩﺭﺩ ﺭﺍ ﺗﺤﻤّﻞ ﻧﻜﺮﺩ، ﭘﺲ آن زمان از ﺩﺍﺭﻭ استفاده کن.

وابسته کردن مردم جهان به دارو هاي شيميايي و واکسیناسیون (2)

ایرانی ها هرسال ۱۰٫۰۰۰ کیلو استامینیفون می خورند! هر ایرانی بطور متوسط سالیانه حدود ۳۳۹ نوع دارو مصرف می کند که این میزان ۴ برابر مصرف جهانی است.

سالانه ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ هزار تومان هزینه مصرف آنتی بیوتیک های ایرانی هاست!در حالی که ۴۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان هزینه عوارض ناشی از آنتی بیوتیک هاست.

از هر ۴ ایرانی ۱ نفر دارو مصرف می کند.

اینها همه سیاست کنترل جهان است.یکبار با جنگ سخت یعنی ابزار نظامی، و قدرت جنگ افزار، و سیاست زور این کار را می کنند؛ و یک بار با ابزارهای جنگ نرم و بدون اینکه حتی دولتها و مردم متوجه شوند. من به شما پروژه ای معرفی می کنم به نام NSSM 200  ؛ هنری کیسینجر در سال ۱۹۷۴ گفت: اگر نفت را کنترل کنید کشورها را کنترل خواهید کرد؛ و اگر غذا را کنترل کنید، مردم را کنترل خواهید کرد.

هنری کیسینگر
در فرازی دیگر وزیر کشاورزی وقت امریکا در همان سال اعلام کرد: غذا یک ابزار اساسی در بسته مذاکراتی ماست. اگر شما به دنبال راهی می گردید که مردم به شما تعظیم کنند، و یا در مقابل شما سر خم کنند، و به شما وابسته شوند، و با شما همکاری کنند به نظر من آن راه وابسته کردن از طریق غذاست. می بینید که غذا یک ابزار برای تسلط بر کشورها و مردم است؛ وابسته کردن کشاورزی ما به بذرهای عقیم یا تراریخته یعنی وابسته کردن مردم و یک ملت به کمپانیهای ابر قدرت جهانی. طرحی که کیسینجر پیشنهاد داد، برای کنترل و کاهش جمعیت جهان، و در نهایت برای کنترل جهان بود.

گاو اصلاح شده و تراریخته (1)

الآن در آمریکا گاوهایی را با روش تراریخته و با هورمون ساخته اند؛ نتیجه اش هم این شده، که گوشتهایی که از این گاوها تهیه می شود واجد هورمون های رشد است و سبب بلوغ زودرس در دخترها  می شود؛ که اختلالات بسیاری را در آینده آنها ایجاد خواهد کرد. در ایران هم بلوغ زودرس داریم؛ چرا؟ آیا در گوشتهای دامی ما هم هورمون وجود دارد؟ چه کسی پاسخگوست؟ آنتی بیوتیک هم که در خوراک دام مصرف می کنند؛ و سایر مواد افزودنی. نتیجه چیست؟ گوشت مرغ، آنتی بیوتیک دارد؛ گوشت گاو و گوساله وارداتی هورمون دارد. پیشنهاد میکنیم جهت صحت این موضوع فیلم «فود»؛ Food Inc  را ببینید؛

گاو اصلاح شده و تراریخته (2)

فیلم «فود» Food Inc

ماهی آزاد تراریختهماهی ازاد تراریخته دستکاری ژنتیکی شده در مقایسه با ماهی ازاد طبیعی در سن ۱۸ ماهگی

مقایسه تولید مرغ صنعتی که در ۴۸ روز به این وزن بزرگ می رسد؛ که پاهایش قادر به نگاه داشتن او نیست؛ و تقریباً فلج هستند؛ در فیلم صنعت غذا آن را بخوبی نشان می دهد؛ در مقایسه با مرغ سنتی که در ۷۰ روز  هنوز کوچک است.

مرغ هورمونیحال تراریخته به چه معناست ؟

محصولات تراریخته یا به اصطلاح محصولات دستکاری شده ژنتیکی می باشند که با اهداف خاص بهره برداری شده و در اصل هدف آن آسیب زدن به انسان و موجودات می باشد.

مصرف سم برای تراریخته ها، طی شانزده سال اخیر سه برابر شده است!

آیا کشورهای اروپایی هم مثل ما برخورد می کنند؟

تعدادی از کشورهای اروپایی کلاً یا تراریخته را ممنوع کرده اند یا بسیار محدود نموده اند. اما در کشورهای دیگر اروپایی ۳ دسته محصول در میوه فروشی ها وجود دارد:
۱ – محصولات عادی که ما می خوریم؛  که با سموم شیمیایی و کودهای مختلف تهیه می شود.
۲ – محصولات تراریخته، با حد تراریختگی حداکثر ۱ درصد و با داشتن لیبل هشدار؛ که حتی برای آب معدنی سالم هم  برچسب NO GMO می زنند. پس مهم این است که برچسب داشته باشد، که این یا تراریخته است یا درصدی از یک ماده تراریخته در آن است.
۳ – محصولات ارگانیک؛ که محصولاتی هستند که  برای مقابله با آفات از روشهای طبیعی استفاده می کنند.

منبع : تسنیم
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *