هَلْ مِنْ خَالِقٍ غَیْرُ اللَّهِ (فاطر/٣)

آیا آفریننده ای غیر از خدا هم هست ؟

مداحان دشمنان دین؟!

جی سبک – بسم الله الرحمن الرحیم ، متاسفانه زمانی که انسانی معمولی خطایی بکند به اسم خودش خطا تمام می شود ولی وقتی فردی به اسم دین خطایی بکند به اسم دین تمام خواهد شد و این در مداحی های امروز مشاهده می شود.

حس می شود که برخی مداحان برای ارضای روحیات و علاقه شخصی خود می خوانند ، بگونه ای که با موسیقی های غیر مجاز فرق بسیار کمی دارد ، و گاهی متاسفانه می توان مداحی ها را با کنسرت خواننده های راک و متال غربی مقایسه کرد!! وقتی که مداحان به اسم پیامبر و ائمه شروع به خالی کردن علاقه مندی های نفسانی خودشان می کنند آیا می دانند چه ضربه ای به اسلام و مسلمین می زنند؟

مداحان دشمنان دین (1)

گاهی صدای موسیقی طوریست که انسان را به وجد می آورد ، هیجان انگیز است ، انسان را به تکاپو وا می دارد!

مداحان دشمنان دین (2)مداحان دشمنان دین (4)

حتی دیده شده برخی از متن های مداحی اصلاح شده اشعار مبتذل هستند!!

آیا درست است در مسجد و سایر مکان هایی که دست جمعی مهمان سفره اهل بیت هستند با صدای آخر بلند گو فریاد زد و آلودگی صوتی هم برای جمع و هم برای همسایگان فراهم نمود؟

حق الناس مهمتر است یا مستحب دین؟!

مداحان-دشمنان-دین-(6)

مداحان دشمنان دین (3)شباهت بین کنسرت های غربی و مداحی

ایراد بزرگ از گناه کاران و کفار کمتر تاثیر می گذارد تا مسمانان نامسلمان  ، باید از خودمان شروع کنیم ، الهم عجل لولیک الفرجسلام، سرهندی هستم مدیر سایت گروه جنبش مردمی سبک زندگی اسلامی ، هدف از این سایت الگو گیری از سبک زندگی ائمه و بزرگان اسلام و ترویج سبک زندگی سالم در بین مردم می باشد.


یک نظر برای “مداحان دشمنان دین؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *