«مِنْهَا خَلَقْنَاكُمْ وَفِيهَا نُعِيدُكُمْ وَمِنْهَا نُخْرِجُكُمْإِنَّ أَکْرَمَکُمْ عِنْدَ اللَّهِ أَتْقَاکُمْ (الحجرات۱۳)»


همانا گرامی ترین شما در نزد خدا با تقواترین شماست.

مداحان دشمنان دین؟!

جی سبک – بسم الله الرحمن الرحیم ، متاسفانه زمانی که انسانی معمولی خطایی بکند به اسم خودش خطا تمام می شود ولی وقتی فردی به اسم دین خطایی بکند به اسم دین تمام خواهد شد و این در مداحی های امروز مشاهده می شود.

حس می شود که برخی مداحان برای ارضای روحیات و علاقه شخصی خود می خوانند ، بگونه ای که با موسیقی های غیر مجاز فرق بسیار کمی دارد ، و گاهی متاسفانه می توان مداحی ها را با کنسرت خواننده های راک و متال غربی مقایسه کرد!! وقتی که مداحان به اسم پیامبر و ائمه شروع به خالی کردن علاقه مندی های نفسانی خودشان می کنند آیا می دانند چه ضربه ای به اسلام و مسلمین می زنند؟

مداحان دشمنان دین (1)

گاهی صدای موسیقی طوریست که انسان را به وجد می آورد ، هیجان انگیز است ، انسان را به تکاپو وا می دارد!

مداحان دشمنان دین (2)مداحان دشمنان دین (4)

حتی دیده شده برخی از متن های مداحی اصلاح شده اشعار مبتذل هستند!!

آیا درست است در مسجد و سایر مکان هایی که دست جمعی مهمان سفره اهل بیت هستند با صدای آخر بلند گو فریاد زد و آلودگی صوتی هم برای جمع و هم برای همسایگان فراهم نمود؟

حق الناس مهمتر است یا مستحب دین؟!

مداحان-دشمنان-دین-(6)

مداحان دشمنان دین (3)شباهت بین کنسرت های غربی و مداحی

ایراد بزرگ از گناه کاران و کفار کمتر تاثیر می گذارد تا مسمانان نامسلمان  ، باید از خودمان شروع کنیم ، الهم عجل لولیک الفرجبسم الله الرحمن الرحیم ، سرهندی هستم مدیر سایت جنبش مردمی احیای سبک زندگی اسلامی ، هدف ما از گردآوری این سایت الگو گیری از بزرگان اسلام و ترویج زندگی سالم است.


یک نظر برای “مداحان دشمنان دین؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *