هَلْ مِنْ خَالِقٍ غَیْرُ اللَّهِ (فاطر/٣)

آیا آفریننده ای غیر از خدا هم هست ؟

ماجرای پدر و فرزند شهیدش

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،هر سوی زندگی با شهدا پندو خاطره است برای اینکه راه را گم نکنیم .چه بسیار آدم ها که با این ستارگان راه دلدادگی پیمودند و در این سفره سفر «حرمین»(عراق و سوریه) آسمانی … اینبار ماجرای پیدا کردن تابوت شهید نادر هدایتی شهیدانی(رودبار )توسط پدر بزرگوار شهید یکی ازآن قصه هاست بشنوید:

در تاریخ ۱۳۷۳/۳/۱۴تعداد ۵۲ شهید از شهدای تفحص را در معراج شهدا در مقر سپاه پل عراق رشت قرارداده بودند تا مقدمات تشییع فرهم آید . خانواده ها ،دوستان و آشنایان شهید (که تازه از راه می رسیدند)،پرس و جو می کردند و از مسئولین معراج شهدا سراغ شهدای خود را می گرفتند. هنوز روی تابوت شهدا هیچ اسم و نشانی قرار داده نشده بود.

پیرمردی که بعدا فهمیدیم پدر گرامی شهید نادر هدایتی است وارد محوطه شد، کمی به اطرافش نگاه کرد و سپس مستقیم رفت بالای یک تابوت، در بین تابوت های شهدا و شروع کرد با تابوت صحبت کردن و درد دل کردن.تعجب ما از این بود که چگونه بدون وجود هیچ علامت طاهری این پیرمرد رفت سراغ اون تابوت.

ماجرای پدر و فرزند شهیدش 2ما پدر شهید را بردیم داخل سالن تا مقداری استراحت کند و آبی هم بهش دادیم تا بنوشد. بعد از مدتی که بچه ها تابوت ها را جابه جا می کردند،جای تابوت شهید هدایتی هم عوض شده بود. پدر شهید بعد از دقایقی استراحت دوباره آمد بیرون و این بار هم مستقیم رفت سراغ تابوت شهید خودش.

جای شگفتی داشت که این پدر چگونه توانسته بود بدون وجود هیچ نشانه ی ظاهری تابوت شهیدش را از میان چندین تابوت پیدا کند؟

ملاحظات:

شهید نادر هدایتی شهیدانی در سال ۱۳۴۴ دیده به دنیا گشود و در عملیات کربلای۲-حاج عمران-ارتفاعات ۲۵-۱۹ و شهید صدر به درجه رفیع شهادت نائل آمد و در تاریخ

۱۳۷۳/۳/۱۴ در رشت پس از اقامه نماز توسط شهید آیت الله احسانبخش پیکر پاک اش تشییع شد/ یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.

     ماجرای پدر و فرزند شهیدش 2پدر و فرزند شهیدشسلام، سرهندی هستم مدیر سایت گروه جنبش مردمی سبک زندگی اسلامی ، هدف از این سایت الگو گیری از سبک زندگی ائمه و بزرگان اسلام و ترویج سبک زندگی سالم در بین مردم می باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *