«مِنْهَا خَلَقْنَاكُمْ وَفِيهَا نُعِيدُكُمْ وَمِنْهَا نُخْرِجُكُمْإِنَّ أَکْرَمَکُمْ عِنْدَ اللَّهِ أَتْقَاکُمْ (الحجرات۱۳)»


همانا گرامی ترین شما در نزد خدا با تقواترین شماست.

روغن شحم گاو و خواص آن در طب سنتی

جی سبک ، شحم گاو به چربی اطراف قلوه گاه گاو اطلاق می‌گردد. و در قرآن از آن به عنوان «طیبات» یاد شده است. طیبات یعنی اینکه خیلی فایده دارد و هیچ ضرری ندارد.

روغن شحم گاو و تاریخچه آن

این روغن دارو و درمان عمومی بیماری‌ها است و ما با مصرف آن در واقع از بسیاری از بیماری‌ها پیشگیری می‌کنیم.

از جمله خواص روغن شحم، آب کردن چربی‌های زیر شکم، رشد عضلانی بدن، تناسب اندام، منبع بسیار عالی تولید انرژی و تقویت کننده بسیار مؤثر سیستم ایمنی بدن است.

پی گاو از چیزهایی است که در شرع یهود حرام است. در آیه ۱۶۰ سوره نساء، چنین آمده است: به خاطر ظلمی که کردند(قوم یهود) طیبات بر آنها حرام شد.

متاسفانه به علت نفوذ تبلیغاتی که یهود در سراسر دنیا دارد، فروختن پی گاو در تمام دنیا ممنوع است و حتی در کشتارگاههای ایران نیز آن را جدا کرده و نمی‌فروشند و گاهاً به کشورهای خارجی صادر می‌شود.

جهان غرب برای پیشرفت خود از برداشت هیچ نکته‌ای از شرقی‌ها، خصوصا جهان اسلام فروگذار نکرده است. متاسفانه این کالای با ارزش با قیمت بسیار پایین از کشور ما خارج می‌شود وکشورهایی مانند سوئیس از آن دارویی با ارزش به نام سلدرین تولید می‌کنند که مایه اصلی آن پیه گاو است. این دارو را متخصصین روماتولوژیست و ارتوپد به میزان زیاد تحویز می‌کنند.

%d8%b1%d9%88%d8%ba%d9%86-%d8%b4%d8%ad%d9%85-%da%af%d8%a7%d9%88-%d9%88-%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b5-%d8%a2%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%b7%d8%a8-%d8%b3%d9%86%d8%aa%db%8c-1خواص و فواید روغن شحم گاو

  • رشد و تقویت کننده عضلات بدن
  •  تقویت کننده سیستم دفاعی بدن
  • افزایش رشد و تقویت استخوان
  • کاهنده فشار خون
  • بازگشایی عروق و رگ های بسته بدن
  • آب کننده چربی های زیر شکم و چربی های اضافی بدن
  • انرژی زا
  • دفع سموم بدن

ویژگی های روغن شحم گاو
این روغن مانند روغن های صنعتی، در بدن حالت چسبندگی ندارد و در رگ ها و زیر پوست نمی بندد، بلکه روغن های قبلی را که در بدن شما انباشته شده اند را در خود حل کرده و به مرور زمان محو می کند.

شحم گاو و خواص آنبسم الله الرحمن الرحیم ، سرهندی هستم مدیر سایت جنبش مردمی احیای سبک زندگی اسلامی ، هدف ما از گردآوری این سایت الگو گیری از بزرگان اسلام و ترویج زندگی سالم است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *