جی سبک – بسم الله الرحمن الرحیم ، شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از خودتان بپرسید که “چرا در هنگام بلند شدن و نشستن مفاصل زانو هایم شدیدا صدای بدی می دهند؟ آیا صدای مالش غضروف ها است یا نه؟ این صدا بطوری از استخوان ها سرمی زند که اطرافیان صدای آن را می شنوند و این حالت اصلا دردی ندارد آیا ممکن است در آینده ساییدگی ایجاد شود یا مشکلی رخ دهد؟!

آنچه که باید درمورد صدای مفاصل بدانیم

صدا در مفصل علامت نگران کننده ای نیست ، مگر اینکه ضربه ای به آن وارد شده باشد،شاید از شنیدن این پاسخ تعجب کنید! در کل اگر این صدا همراه با احساس درد باشد بیماری است و باید به پزشک متخصص مراجعه کرد تا با بررسی مفصل مشکل احتمالی را دریابد . چون ممکن است علت آن عوامل مختلفی مانند ساییده شدن نسوج نرم اطراف مفصل روی برجستگی های استخوانی، ضایعات منیسک، ضایعات غضروفی و یا رباط ها ی اطراف مفصل باشند.

دلیل صدا خوردن مفاصل هنگام حرکت

این پدیده در صورتی که بدون درد باشد بیماری نبوده و نیاز به درمان ندارد.
درمان این مسئله

یک استکان عرق زیره را با یک قاشق غذاخوری سویق سنجد ترکیب نمایید و روزی  دوبار(صبح وعصر) میل کنید./ الهم عجل لولیک الفرج

دلیل صدا خوردن مفاصل هنگام حرکت

دلیل صدا خوردن مفاصل هنگام حرکت

۳ بار پسندیده شد.

فرشاد سرهندی

بسم الله الرحمن الرحیم ، سرهندی هستم مدیر سایت جنبش مردمی احیای سبک زندگی اسلامی ، هدف ما از گردآوری این سایت الگو گیری از بزرگان اسلام و ترویج زندگی سالم است.

سایر پست ها - وب سایت

دنبال کنید
توييترفيسبوکلينکد اينکلوبGoogle Plusفيس نماتلگراماينستاگرامآپاراتفيليمو

دلیل صدا خوردن مفاصل هنگام حرکت

| بیداری اندیشه |

۱ دیدگاه

شما میتوانید از علائم یاهو « :) :( :D » برای ساخت شکلک استفاده نمایید.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>