جی سبک – بسم الله الرحمن الرحیم ، متاسفانه خبرهای جدید مبنی بر اجاره ساعتی خانه ها در کلانشهرهایی نظیر تهران، کرج و … می باشد ، اجاره ساعتی خانه های مبله آن هم با قیمت های رویایی! بسته به منطقه و زمان ، از ساعتی ۱۰۰ هزار تومان تا ۷۰۰ هزار تومان ، متاسفانه روز به روز هم مراجعین به این خانه ها زیاد شده و حتی باید از قبل این خانه ها را رزرو کرد!!

نظر شما چیست؟ تعداد این خانه ها  روز به روز رو به افزایش است ، شاید فکر کنید خب جوانان این خانه ها را اجاره می کنند ولی اینطور نیست ، اکثر مراجعین به این خانه ها افراد متاهل و دارای همسر و فرزند می باشند، یا افراد مسن (بالای ۵۰ سال) وزیر مسکن گفته است که جلوی این خانه ها گرفته خواهد شد ، امیدواریم که به این امر عمل شود.

خانه های ساعتی (1)خانه های ساعتی (2)

مشکل بزرگ جدید پیشه رو هم در این زمینه و هم در سایر زمینه ها افراد ثروتمند نیست ، بلکه افرادی هستند که تازه به دوران رسیده اند که خطر جدی برای شهر و جامعه می باشند ، مگر نمیدانیم سر هرکسی را کلاه بگذاریم سر خدا را استغفر الله نمی توانیم کلاه بگذاریم و خدا همه جا حاضر و ناظر ما می باشد؟ برای حل مشکل اول باید از خودمان شروع کنیم . الهم عجل لولیک الفرج

۴ بار پسندیده شد.

فرشاد سرهندی

بسم الله الرحمن الرحیم ، سرهندی هستم مدیر سایت جنبش مردمی احیای سبک زندگی اسلامی ، هدف ما از گردآوری این سایت الگو گیری از بزرگان اسلام و ترویج زندگی سالم است.

سایر پست ها - وب سایت

دنبال کنید
توييترفيسبوکلينکد اينکلوبGoogle Plusفيس نماتلگراماينستاگرامآپاراتفيليمو

خانه های ساعتی در کلانشهر ها؟!

| بیداری اندیشه |

شما میتوانید از علائم یاهو « :) :( :D » برای ساخت شکلک استفاده نمایید.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>