هَلْ مِنْ خَالِقٍ غَیْرُ اللَّهِ (فاطر/٣)

آیا آفریننده ای غیر از خدا هم هست ؟

بوتاکس و عواقب مخرب آن

جی سبک ، این روش مخرب برای زیبایی سالهاست در اثر هجوم فرهنگ بیگانه و رشد مادیگرایی در کشور ما افزایش یافته است. برای از بین بردن چین و چروک از سم خطرناک بوتولین که مقدار ناچیز آن می تواند مردم یک شهر پر جمعیت را نابود کند استفاده می شود.
اثرات بوتاکس بر زیبایی و از بین بردن چین و چروک موقتی است اما عوارض دراز مدت و مخرب آن غیر قابل جبران است. تحقیقات چندین ساله ما نشان می دهد استفاده از روشهای زیبایی با مواد شیمیایی باعث بروز سرطان، بیماری های مغز و اعصاب، بیماری های خود ایمنی و از همه بدتر افزایش میزان طلاق در خانواده ها می شود.
درست که زن و شوهر باید خود را برای هم آراسته کنند اما روشهای آرایشی افراطی زن و مرد را بصورت انسان های مصنوعی و غیر واقعی جلوه می دهد. روح حقیقت خواه انسان می فهمد که واقعیت صورت و پوست زیر این همه مواد آرایشی چیست!

مصرف بوتاکس

مواد آرایشی از طریق چشم و لب و صورت و تمامی پوست بدن جذب می شود و این همه بیماری و مرگ و میر را افزایش می دهد. در ابن جا هم متأسفانه متولیان سلامت کشور حد مجاز و غیر مجاز برای مصرف لوازم آرایشی قائل می شوند و مشکل از همین جا آغاز می شود. به هر حال هشدار می دهیم ایران سومین مصرف کننده لوازم آرایشی در جهان است و این نشان می دهد مسئولین فرهنگی کشور در خوابی طولانی بسر می برند. باشد که بیدار شوند.

مضرات بوتاکس
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *