«مِنْهَا خَلَقْنَاكُمْ وَفِيهَا نُعِيدُكُمْ وَمِنْهَا نُخْرِجُكُمْ تَارَةً أُخْرَى»


ما شما را از خاك آفريديم و در آن باز ميگردانيم و از آن نيز بار ديگر شما را بيرون مي‏آوريم.

بوتاکس و عواقب مخرب آن

جی سبک ، این روش مخرب برای زیبایی سالهاست در اثر هجوم فرهنگ بیگانه و رشد مادیگرایی در کشور ما افزایش یافته است. برای از بین بردن چین و چروک از سم خطرناک بوتولین که مقدار ناچیز آن می تواند مردم یک شهر پر جمعیت را نابود کند استفاده می شود.
اثرات بوتاکس بر زیبایی و از بین بردن چین و چروک موقتی است اما عوارض دراز مدت و مخرب آن غیر قابل جبران است. تحقیقات چندین ساله ما نشان می دهد استفاده از روشهای زیبایی با مواد شیمیایی باعث بروز سرطان، بیماری های مغز و اعصاب، بیماری های خود ایمنی و از همه بدتر افزایش میزان طلاق در خانواده ها می شود.
درست که زن و شوهر باید خود را برای هم آراسته کنند اما روشهای آرایشی افراطی زن و مرد را بصورت انسان های مصنوعی و غیر واقعی جلوه می دهد. روح حقیقت خواه انسان می فهمد که واقعیت صورت و پوست زیر این همه مواد آرایشی چیست!

مصرف بوتاکس

مواد آرایشی از طریق چشم و لب و صورت و تمامی پوست بدن جذب می شود و این همه بیماری و مرگ و میر را افزایش می دهد. در ابن جا هم متأسفانه متولیان سلامت کشور حد مجاز و غیر مجاز برای مصرف لوازم آرایشی قائل می شوند و مشکل از همین جا آغاز می شود. به هر حال هشدار می دهیم ایران سومین مصرف کننده لوازم آرایشی در جهان است و این نشان می دهد مسئولین فرهنگی کشور در خوابی طولانی بسر می برند. باشد که بیدار شوند.

مضرات بوتاکسبسم الله الرحمن الرحیم ، سرهندی هستم مدیر سایت جنبش مردمی احیای سبک زندگی اسلامی ، هدف ما از گردآوری این سایت الگو گیری از بزرگان اسلام و ترویج زندگی سالم است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *