بفرما عدس پلو+عکس

جی سبک – هشت سال جنگ تحمیلی در جبهه فضایی فراهم شده بود تا رزمندگان اسلام فرصت پیدا کنند نوع جدیدی از زندگی را تجربه کنند. ایامی که شیرنی‌اش آن قدر به کام آنان نشست که اجازه نداد از فضا دل بکنند و روح و جسمشان همانجا به ابدیت پیوست.

روزهایی که قوای اسلام در جبهه جنوب برای جهاد قدم در میدان آتش می‌گذاشتند حال درونشان اصلا به جنگجویی که برای آدم کشتن آمده نمی خورد و صافی ای‌ که این مردها را از درون جامعه خموده بیرون کشیده بود شعفی را در وجود این سربازان حضرت روح الله (ره) می پروراند که شوق رسیدن به خدا بود که آنان را بی تاب می‌کرد.

برایشان فرقی نداشت کجا می‌خوابند و چه می‌خورند و چه می‌پوشند، تنها دغدغه آنان پیش گرفتن از هم برای شهادت و جانبازی بود.

تصویری که مشاهده خواهید کرد جمع صمیمی سه رزمنده است که در حال خوردن عدس پلو هستند و شاید این یکی از لذت بخش ترین غذاهای عمرشان باشد که می‌خورند.

منبع : فارس نیوز

۳ بار پسندیده شد.

فرشاد سرهندی

بسم الله الرحمن الرحیم ، سرهندی هستم مدیر سایت جنبش مردمی احیای سبک زندگی اسلامی ، هدف ما از گردآوری این سایت الگو گیری از بزرگان اسلام و ترویج زندگی سالم است.

سایر پست ها - وب سایت

دنبال کنید
توييترفيسبوکلينکد اينکلوبGoogle Plusفيس نماتلگراماينستاگرامآپاراتفيليمو

بفرما عدس پلو+عکس

| ایثار مهدوی |

۱ دیدگاه

شما میتوانید از علائم یاهو « :) :( :D » برای ساخت شکلک استفاده نمایید.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>