جی سبک – بسم الله الرحمن الرحیم ، امامان موجودات پاک بر روی زمین بودند که بر زمین پا گذاشتند و تمام تلاششان یاد دادن مسائلی بود که بتوانیم به خود شناسی و خداشناسی برسیم ، پیامبران جلوه خداوند هستند، امامان خدایی هستند که فقط جنبه خالق را ندارد وگرنه تمامی صفات خداوندی در آنان وجود دارد ، مهربان ، بزرگ ، زیبا ، دانا و … و این جلوه خدا است که این ها را بدین شکل در آورده است .

مثال :

شعله آتشی را در نظر بگیرید که آهن را گداخته می کند و رنگ آهن سرخ میشود ، این آهن به خودیه خود انرژی و حرارتی ندارد و با شعله های آتش است که گداخته و داغ می شود ، آتش داغ است و می تواند بسوزاند ، آیا کسی منکر آن است که آهن گداخته داغ است و می تواند بسوزاند؟

 

خورشید در آینه که بتابد آینه شکل خورشید را در خود می گیرد و انگار که آینه نورانی است ، در حالی که نور و درخشش بخاطر خورشید است نه بخاطر آینه و جلوه نور خورشید در آن افتاده است. الهم عجل لولیک الفرج

 

۴ بار پسندیده شد.

فرشاد سرهندی

بسم الله الرحمن الرحیم ، سرهندی هستم مدیر سایت جنبش مردمی احیای سبک زندگی اسلامی ، هدف ما از گردآوری این سایت الگو گیری از بزرگان اسلام و ترویج زندگی سالم است.

سایر پست ها - وب سایت

دنبال کنید
توييترفيسبوکلينکد اينکلوبGoogle Plusفيس نماتلگراماينستاگرامآپاراتفيليمو

امامان جلوه درخشان خداوند

| بیداری اندیشه |

شما میتوانید از علائم یاهو « :) :( :D » برای ساخت شکلک استفاده نمایید.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>